زوم این هفته خوب به پایان می رسد در ترش توجه داشته باشید پس از Facebook سقوط حزب

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

در یکی دیگر از برنده هفته سهام در زوم تصویری Communications Inc. به پایان رسید در یک ترش توجه داشته باشید پس از Facebook Inc. فاش کرد قصد دارد برای رقابت چت تصویری محصول.

اخبار فرستاده زوم سهام غلت در نهایت بسته شدن با کاهش 6.1% در روز جمعه. هنوز سهام موفق به کسب بیش از 5% برای هفته سوخت با افزایش کاربران که در آغوش ویدئو کنفرانس نرم افزار برای کار و معاشرت در حالی که محدود به خانه های خود. زوم سهام شروع به پریدن کرد بیش از 130% در این سال بز این شرکت به صفوف برخی از با ارزش ترین شرکت های ایالات متحده. در 44 میلیارد زوم بازار سرمایه در حال حاضر بزرگتر از نزدیک به سه چهارم از شرکت ها در شاخص S&P 500.

سرمایه گذاران رفتند به زوم با بسیاری از نقاط جهان خانه محدود به مبارزه با گسترش این رمان coronavirus. در چهارشنبه زوم گزارش 50% پرش کاربران در سه هفته گذشته. همراه با زوم موفقیت آمده است سردرد با سن خوزه کالیفرنیا مبتنی بر شرکت رو به واکنش بیش از حفظ حریم خصوصی و نگرانی های امنیتی که باعث عذرخواهی از مدیر ارشد اجرایی اریک یوان و حرکت به پلت فرم امن تر است.


در یک چالش به زوم Facebook گفت: هدف از آن ویدئو جدید پلت فرم است که اجازه خواهد داد که به عنوان بسیاری از 50 نفر در چت بود به پیشنهاد کاربران اجتماعی بیشتر و کمتر احساس شرکت نسبت به آنچه در حال حاضر در دسترس است.

در حالی که زوم در حال حاضر با آن مواجه مقدار زیادی از رقابت قبل از Facebook پیوست, گفتگو, اخبار خدمت به عنوان یک یادآوری است که این سهام تا به حال بسیاری از خوش بینی پخته شده در به عنوان چند تحلیلگران به تازگی هشدار داده است. جی پی مورگان در روز پنج شنبه گفت که زمان افزایش کاربران لزوما منجر به افزایش مشابه در درآمد به عنوان بسیاری از شرکت کنندگان با استفاده از یک نسخه رایگان است. هفته گذشته BTIG گفت: زوم قیمت به “کمال” و هشدار داد خطرات ناشی از نگرانی های امنیتی.

زوم را چند ارزیابی افزایش یافت در این سال همراه با آن قیمت سهم. سهام معامله در حدود 29 بار درآمد بیش از 12 ماه گذشته. که بیش از چهار برابر متوسط از 96 شرکت ها در شاخص S&P آمریکای شمالی تکنولوژی نرم افزار شاخص.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>