ZTE طول می کشد منجر به تکمیل چین تلفن همراه CPE OTN باز کردن شبکه های آزمون

Category: وب وایر Comments: No comments

ZTE Corporation (0763.هنگ کنگ / 000063.SZ) عمده بین المللی و ارائه دهنده خدمات ارتباطات از راه دور شرکت و مصرف کننده راه حل های فناوری برای اینترنت تلفن همراه امروز اعلام کرد که آن را برای اولین بار برای تکمیل CPE OTN باز کردن شبکه های آزمون های برگزار شده توسط تلفن همراه چین.

برای اولین بار در صنعت ZTE و تلفن همراه چین به دست آورد DCN(ارتباطات داده ها و شبکه) interworking بین فروشندگان مختلف’ CPE OTN و مترو OTN دستگاه و همچنین هوشمند end-to-end خدمات تأمین و هوشمند end-to-end تنظیم پهنای باند در مقطع فروشنده CPE OTNs و مترو OTNs.

آزمون نشان می دهد که باز بودن و اتوماتیک استقرار قابلیت ZTE را CPE OTN دستگاه و رهبری ZTE هوشمند مدیریت و کنترل سیستم. آن را فراهم می کند تجربه ارزشمند در چند فروشنده باز کردن شبکه های متقابل فروشنده end-to-end خدمات تأمین و یکپارچه مدیریت و کنترل در شبکه های OTN.

در CPE OTN disaggregating آزمایشگاه تست آغاز شده توسط تلفن همراه چین در ماه اوت 2019, ZTE برای اولین بار بود برای به انجام رساندن این اهداف است. این آزمون شامل بیش از 50 آیتم از 5 دسته بندی: حمل و نقل disaggregating مدیریت و کنترل disaggregating و مقدماتی/پیشرفته/تمدید مدیریت و کنترل می کند.

ZTE را CPE OTN دستگاه های مترو OTN و دستگاه های هوشمند مدیریت و کنترل سیستم ElasticNet UME شرکت در تمام آزمون. ZTE یکپارچه مدیریت و کنترل عملکرد مترو OTN و CPE OTN و اول شد به قرار دادن مدیریت و کنترل سیستم را به آزمون. ZTE را ElasticNet UME تعیین شد به عنوان شخص ثالث CPE کنترل برای اجرای تست قابلیت همکاری با دیگر فروشندگان CPE OTN دستگاه. علاوه بر این, ZTE مدیریت و کنترل سیستم در زمان سرب در اجرای توپولوژی شبکه نمایش و مدیریت صفحه نمایش گرافیکی از CPE OTN و مترو OTN عناصر شبکه, توپولوژی لینک اتوماتیک و توپولوژی به روز رسانی.

در ژانویه سال 2020 در مقطع فروشنده end-to-end مدیریت و کنترل عملکرد آزمون در شبکه های موجود از, چین, Mobile, ZTE برای اولین بار به رسیدن به اتوماتیک end-to-end تأمین EoO, ODU و EoS خدمات و همچنین فشرده سازی lossless تنظیم end-to-end خدمات پهنای باند در میان CPE OTNs از فروشندگان مختلف.

در ضمن ZTE آزمایش حمل و نقل قابلیت sub-1G کوچک-دانه دانه بودن خدمات موجود در شبکه. با استفاده از انعطاف پذیر و الاستیک کوچک-دانه دانه بودن سرویس ظروف ZTE انعطاف پذیری مطابقت PKT/VC/ODU خدمات حمل و نقل تحقق یکپارچه حمل و نقل و برنامه ریزی از 2Mbit/s~100Gbit/s, خدمات, در نتیجه به طور موثر بهبود بهره برداری از منابع و کاهش هزینه حمل و نقل در هر بیت.

علاوه بر ZTE اجرا و تایید DCN کانال interworking برای اولین بار در این سناریو که در آن نرخ کم سیگنال بودند جمع به بالا-نرخ سیگنال یعنی شورای همکاری خلیج فارس سربار در پایین-سفارش ODU بودند جمع به بالا-سفارش ODU سربار. آن را فراهم می کند یک راه حل فنی برای به کارگیری در شبکه های موجود و کارآمد O&M از CPE OTN در آینده است.

ZTE عمیق ویژگی های تجربه و قوی در بازار و موقعیت نوری در زمینه شبکه های. این اعزام بیش از 400 100G/B100G شبکه در سراسر جهان با مجموع طول بیش از 400 ، 000 کیلومتر است. با توجه به Omdia سهم بازار و تحلیل شبکه های نوری ZTE رتبه شماره 2 از لحاظ مترو WDM و OTN سوئیچینگ بازار سهام در 3Q19. بر اساس آخرین ارزیابی GlobalData, ZTE را ZXONE 9700 دارای “رهبر” در هر دو مترو بسته و هسته بسته نوری حمل و نقل و ZXMP M721 رتبه “بسیار قوی” در بسته-نوری دسترسی داشته باشید.

در آینده ZTE همچنان به سرمایه گذاری در R&D به ساخت با کیفیت بالا و OTN شبکه و سرعت بخشیدن به OTN فناوری و نوآوری در برنامه های کاربردی. به عنوان یک اصطلاح شریک استراتژیک چین, Mobile, ZTE را از نزدیک کار با تلفن همراه چین برای ترویج OTN disaggregating و نسل بعدی تکنولوژی تکامل به پشتیبانی از چند فروشنده در شبکه تلفن همراه چین را OTN ساخت و ساز و به طور کامل به کمک تلفن همراه چین در نوآوری در فن آوری.

ZTE ارائه پیشرفته ارتباطات از راه دور سیستم های, دستگاه های تلفن همراه و شرکت راه حل های فناوری برای مصرف کنندگان اپراتورها و شرکت های بخش دولتی و مشتریان. به عنوان بخشی از ZTE استراتژی این شرکت متعهد به ارائه به مشتریان با یکپارچه E2E نوآوری برای تحویل تعالی و ارزش به عنوان ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخش های همگرا. پذيرفته شده در بورس هنگ کنگ و شنژن (ثانیه به اشتراک گذاری سهام کد: 0763.هنگ کنگ / سهم سهام کد: 000063.SZ), ZTE به فروش می رساند محصولات و خدمات خود را در بیش از 160 کشور جهان است.

به تاریخ ZTE به دست آمده است 46 تجاری 5G قرارداد در بازارهای عمده مانند اروپا و آسیا و اقیانوسیه و خاورمیانه و آفریقا (MEA). ZTE مرتکب 10 درصد از درآمد سالانه به تحقیق و توسعه و نقش رهبری در استاندارد بین المللی-محیط سازمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>